Reklamní předměty | reklamní potisk | reklama | proven.cz

reklamní předměty s potiskem on-line
komplexní reklamní služby od návrhu po realizaci • tvorba firemního designu

 heslo:   
| Registrace

e-shop

newsletter

Nechte se informovat o akcích, slevách a novinkách!
ochrana osobních údajů

handy_power_leto_09.jpg Handy Power - zdroj energie pro váš mobil stále po ruce!
specialni_usb_flash_disky.jpg Uzamkněte své soubory na USB flash disku s použitím otisku prstu!
uv_reklamni_predmety.jpg UV reklamní předměty - praktické dárky překvapí a udělají radost.

point.gif AKČNÍ NABÍDKY, AKCE go.png

informace

Často kladené dotazy


Připravili jsme odpovědi na otázky, které vás nejvíce zajímají...

Přečtěte si je prosím go.png

Reklamní USB flash disky

usb_flash_disk.jpg

Reklamní USB flash disky s potiskem a dárkovým balením.

Vstup na stránky go.png

link.jpg

S čím můžete počítat...


Několik důvodů, které vám pomohou s rozhodnutím, na koho se obrátit.

point.gif Správná cena

point.gif Univerzálnost

point.gif Vzorkový servis


link.jpg

Jak objednávat

Koupě reklamních předmětů krok za krokem:

Výběr

1. E-shop: nejefektivnější a nejrychlejší způsob. Vybíráte z aktualizované nabídky, vidíte celkovou cenu objednávky (bez potisku) a u zboží je k dispozici více náhledů než v katalogu. V neposlední řadě šetří Váš čas s vypisováním jednotlivých položek a popisu zboží. Zaregistrujte se a můžete začít s výběrem ihned.

2. Katalog: standardní a stále oblíbená možnost. Výhody tištěné nabídky hned tak něco nepřekoná, možnost vidět a porovnávat jednotlivé předměty na stránkách vedle sebe má svoji váhu. Katalog zasíláme zdarma.

3. Poptávka/nabídka: žádný problém. Pošlete svoji poptávku a vybírejte na základě předložené kalkulace.

Objednávka

Způsob objednávky úzce souvisí se způsobem výběru zboží.

V případě e-shopu je nejlogičtější možností objednávka prostřednictvím webového rozhraní (formuláře). Je ale možné si jednotlivé zboží pouze připarvit a zaslat objednávku např. e-mailem.

Pokud listujete naším katalogem, i potom je možné uskutečnit objednávku přes shop. Jednotlivé zboží si můžete na základě katalogového čísla nechat vyhledat a jednoduše vložit do nákupního košíku. Ušetříte tak čas s vypisování objenávky, kterou je jinak samozřejmě možné zaslat mailem, faxem, skypem, případě domluvit telefonicky.

Co by měla objednávka obsahovat? goto.gif

  • název zboží včetně kódu zboží
  • požadovanou barvu zboží
  • u textilu požadované velikosti
  • počet kusů
    přečtěte si "Musím dodržovat minimální množství?"
  • zvolenou technologii potisku (pokud je u zboží možnost volby z více technologií)
  • počet barev tisku pro jednotlivé předměty
  • motiv potisku = podklady pro tisk, včetně specifikace barev potisku v systému PANTONE (tisk přímými barvami)


Potvrzení objednávky

Každou objednávku, ať už je způsob objednání jakýkoliv, písemně potvrzujeme e-mailem (případně faxem) v dokumentu nazvaném "Potvrzení zakázky". Tento dokument chceme z důvodu oboustranné lepší kontroly zaslat potvrzený zpět. Důvod je jednoduchý -> především u zakázek s potiskem může poměrně snadno dojít k nesrovnalostem ohledně požadovaného provedení a možnostmi technologií. Na zakázkovém listě dostanete vypsané kompletní ceny včetně technologií a tiskových příprav a také termín dodání.

Korektura zakázky

Velmi dležitý krok zasluhující si plnou pozornost. Přibližná vizualizaci dodaných tiskových podkladů na jednotlivé předměty. Máte možnost vidět logo -motiv tisku - umístěné na vybraném zboží a před tiskem zakázky se k němu závazně vyjádřit. Žádná zakázka s potiskem není realizována bez písemného potvrzení korektury zakázky klientem. V tomto kroku máte možnost upravit případně změnit motiv potisku, jeho umístění, velikost barvy atd.

Realizace

V tento moment je zakázka připravena k realizaci. Berte prosím v úvahu, že zaslaná vizualizace (korektura potisku) je vždy jen přibližná. Pro různé technologie může docházet ke zkreslení v podání barev, případně je technologie závislá na podkladovém materiálu (laser, ražba). Někdy může dojít k "posunu" barev pouze v subjektivním vnímání (kontrastem podkladové a tiskové barvy - např. modrý tsik na červeném podkladu), jindy jde o technologickou nezbytnost (např. obtisk a jeho vypálení). Požadujete-li naprosto přesný odstín barev po tisku, je možné si nechat před tiskem zakázky zhotovit vzorek.

Doprava

Zboží zasíláme přepravní službou PPL. O odeslání zboží jste informováni e-mailem den předem. Zboží je také samozřejmě možné si vyzvednout osobně na adrese Houškova 4, Plzeň.

Způsob platby

Pro objednávky "bez historie" požadujeme platbu hotově při převzetí zboží (dobírka), případně zálohovou fakturu. Na přímou žádost objednávajícího můžeme vystavit i proforma fakturu se splatností před dodáním zakázky.

Standardním způsobem platby pro stálé klienty je faktura.

home.gif home_or.gif

aktuality

Důležité

Ceny i nabídka v e-shopu se právě aktualizují, kalkulaci vám zašleme obratem.
Děkujeme za pochopení.

Rádi Vám poradíme

Hledáte reklamní předměty pro Vaši firmu? Potřebujete upřesnit nabídku, zpracovat kalkulaci nebo prostě jen poradit? go2.png
Kontaktujte nás

e-mail: info@proven.cz
infolinka: 377.455.755
24/7: 603.215.251

Katalog zdarma

ImageVýborné ceny. Objednejte si zdarma nový katalog pro sezónu 2018/2019.

Univerzálnost

Nenajdete-li zde požadované reklamní zboží, které jste našli jinde, obraťte se na nás s požadavkem. Dodáme vám ho za stejných nebo lepších podmínek než konkurence!

Reklamní textil

reklamni_textil.jpgvelkoobchod, trička, t-shirt, dámská trička, polokošile, tílka, košile, mikiny, bundy, vesty, čepice, fleece...

Reklamní textil
SLAZENGER, ADLER, SOL'S, STEDMAN, US BASIC, Mc FORSUM, CHILLI, BEST IN TOWN, QUALITY TEXTIL, FRUIT OF THE LOOM, X-FER...

reklamni-predmety

Reklamní předměty tak trochu jinak

ritter_pen_titulka.jpgNabízíme vám příležitost přizpůsobit si kuličkové pero zcela podle vašich představ! Staňte se výtvarníky a vytvořte si vlastní, originální, barevné kuličkové pero, které jsme vám potom schopni dodat včetně potisku. Chcete být jiní? S námi máte šanci...


Provozovatelem stránek je společnost proven.cz | reklamní předměty | reklama. Design a realizace (c) 2006 Medianet.