Reklamní předměty | reklamní potisk | reklama | proven.cz

reklamní předměty s potiskem on-line
komplexní reklamní služby od návrhu po realizaci • tvorba firemního designu

 heslo:   
| Registrace

e-shop

newsletter

Nechte se informovat o akcích, slevách a novinkách!
ochrana osobních údajů

handy_power_leto_09.jpg Handy Power - zdroj energie pro váš mobil stále po ruce!
specialni_usb_flash_disky.jpg Uzamkněte své soubory na USB flash disku s použitím otisku prstu!
uv_reklamni_predmety.jpg UV reklamní předměty - praktické dárky překvapí a udělají radost.

point.gif AKČNÍ NABÍDKY, AKCE go.png

informace

Často kladené dotazy


Připravili jsme odpovědi na otázky, které vás nejvíce zajímají...

Přečtěte si je prosím go.png

Reklamní USB flash disky

usb_flash_disk.jpg

Reklamní USB flash disky s potiskem a dárkovým balením.

Vstup na stránky go.png

link.jpg

S čím můžete počítat...


Několik důvodů, které vám pomohou s rozhodnutím, na koho se obrátit.

point.gif Správná cena

point.gif Univerzálnost

point.gif Vzorkový servis


link.jpg

Termín dodání

Mějte vždy na paměti, že je nutné objednávat s dostatečným předstihem. Běžný termín dodání katalogového zboží s potiskem je přibližně jeden měsíc. To platí za předpokladu, že jde o standardně nabízené zboží s firemním potiskem. Čím originálnější předměty budete požadovat, čím náročnější bude zvolená technologie potisku, tím více se tento termín může prodloužit. Navíc je reklamní zboží do jisté míry sezónní záležitost - alespoň v tom smyslu, že některá období v roce jsou více exponovaná (výstavy, veletrhy, dárky na konci roku) - a s požadavkem na zkrácení termínu můžete narazit. Vyplatí se proto reklamní předměty plánovat.

Samostatnou kapitolou je objednávání reklamních předmětů na konci roku. Chceme Vás požádat: neodkládejte svůj výběr reklamních předmětů, především pak kalendářů a diářů, až na poslední chvíli!

Všechny naše zkušenosti ukazují, že se v tomto období neúměrně prodlužují dodací termíny, především z důvodu přetížení kapacity na technologiích. Nejatraktivnější druhy zboží mohou být vyprodané a Vás bude čekat zklamání.

Každý rok se snažíme naše klienty upozornit na skutečnost, že ideální čas pro výběr kalendářů a diářů je už během letního období, kdy máte možnost volby z kompletní nabídky a objednané zboží obdržíte s dostatečným předstihem tak, aby mohlo na konci roku splnit svůj účel.

Přesto jsme nuceni v listopadu a prosinci rezignovat na objednávky, které není možné splnit ať již z důvodu vyprodání daného druhu zboží, nebo z kapacitních důvodů potisku. Tato situace nastává u všech dodavatelů reklamních a dárkových předmětů, a proto je velmi obtížné realizovat danou zakázku jinde.


home.gif home_or.gif

aktuality

Rádi Vám poradíme

Hledáte reklamní předměty pro Vaši firmu? Potřebujete upřesnit nabídku, zpracovat kalkulaci nebo prostě jen poradit? go2.png
Kontaktujte nás

e-mail: info@proven.cz
infolinka: 377.455.755
24/7: 603.215.251

Katalog zdarma

ImageVýborné ceny. Objednejte si zdarma nový katalog pro sezónu 2017/2018.

Univerzálnost

Nenajdete-li zde požadované reklamní zboží, které jste našli jinde, obraťte se na nás s požadavkem. Dodáme vám ho za stejných nebo lepších podmínek než konkurence!

Reklamní textil

reklamni_textil.jpgvelkoobchod, trička, t-shirt, dámská trička, polokošile, tílka, košile, mikiny, bundy, vesty, čepice, fleece...

Reklamní textil
SLAZENGER, ADLER, SOL'S, STEDMAN, US BASIC, Mc FORSUM, CHILLI, BEST IN TOWN, QUALITY TEXTIL, FRUIT OF THE LOOM, X-FER...

reklamni-predmety

Reklamní předměty tak trochu jinak

ritter_pen_titulka.jpgNabízíme vám příležitost přizpůsobit si kuličkové pero zcela podle vašich představ! Staňte se výtvarníky a vytvořte si vlastní, originální, barevné kuličkové pero, které jsme vám potom schopni dodat včetně potisku. Chcete být jiní? S námi máte šanci...


Provozovatelem stránek je společnost proven.cz | reklamní předměty | reklama. Design a realizace (c) 2006 Medianet.