Reklamní předměty | reklamní potisk | reklama | proven.cz

reklamní předměty s potiskem on-line
komplexní reklamní služby od návrhu po realizaci • tvorba firemního designu

 heslo:   
| Registrace

e-shop

newsletter

Nechte se informovat o akcích, slevách a novinkách!
ochrana osobních údajů

handy_power_leto_09.jpg Handy Power - zdroj energie pro váš mobil stále po ruce!
specialni_usb_flash_disky.jpg Uzamkněte své soubory na USB flash disku s použitím otisku prstu!
uv_reklamni_predmety.jpg UV reklamní předměty - praktické dárky překvapí a udělají radost.

point.gif AKČNÍ NABÍDKY, AKCE go.png

informace

Často kladené dotazy


Připravili jsme odpovědi na otázky, které vás nejvíce zajímají...

Přečtěte si je prosím go.png

Reklamní USB flash disky

usb_flash_disk.jpg

Reklamní USB flash disky s potiskem a dárkovým balením.

Vstup na stránky go.png

link.jpg

S čím můžete počítat...


Několik důvodů, které vám pomohou s rozhodnutím, na koho se obrátit.

point.gif Správná cena

point.gif Univerzálnost

point.gif Vzorkový servis


link.jpg

Proč právě proven.cz


tip_3.gifSprávná cena


Důsledně hledáme vyvážený poměr cena/kvalita/konkurence. Ne u každého výrobku musíme být nutně nejlevnější, zkuste si ale udělat průměrný nákupní koš a zjistíte, stejně jako naši klienti, proč jsme výhodní.

Ceny na trhu navíc pozorně sledujeme a v případě výrazných odchylek průběžně aktualizujeme.


tip_3.gifUniverzálnost

U nás můžete objednávat i zboží od jiných dodavatelů. Pokud nenajdete předmět, který nabízí konkurence, garantujeme vám jeho dodání za stejnou nebo nižší cenu!
(cenami se v tomto smyslu myslí katalogové ceny)

Výhody jsou zřejmé: minimalizace režijních nákladů na tiskové a grafické přípravy, minimalizace nákladů na přepravu, snadnější komunikace a přehlednost.

Nechceme Vás spoutávat ve Vašich představách, vybírejte - my dodáme.


tip_3.gifVzorkový servis


Vzorky požadovaného zboží Vám na zápůjčku bezplatně zašleme.

Standardní doba zápůjčky je 10 pracovních dnů. V případě dohody je možné termín prodloužit. Pokud je v tomto termínu zapůjčené zboží navráceno, neúčtují se Vám žádné náklady. Při pozdním navrácení zboží nebo jeho nenavrácení je účtována smluvní pokuta 2.000 Kč k ceně předmětů a náklady na expedici.

Důvodem k této smluvní pokutě není snad snaha na vzorcích vydělávat, ale udržet pokud možno pohromadě vzorkovnu společnosti proven.cz i pro ostatní klienty. Na mnohých reklamních předmětech zasílaných jako vzorky jsou navíc potisky našich klientů, které využíváme jako reference do nabídek, výběrových řízení apod.

Chcete-li tedy nějaký předmět jako jednotlivý kus, je vhodnější si ho objednat. Termín dodání je 2-3 týdny, zboží ale dostanete za katalogovou cenu bez nutnosti jeho navrácení.

Vrorky zasíláme do 48 hodin v případě, že jsou k dispozici ve vzorkovně, do 2-3 týdnů pokud je nutný jejich dovoz.


tip_3.gifProfesionální přístup


Se stejnou péčí se věnujeme velkým i menším zakázkám a zákazníkům.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího řešení pro Vaši společnost, její zaměstnance a klienty.


tip_3.gifBonusový systém

  • Každý nový klient, který si objedná zboží za více než 30.000 Kč, od nás obdrží poukázku v hodnotě 500 Kč na zboží dle vlastního výběru.
  • Za každou objednávku u stávajících zákazníků, jejíž hodnota překročí 50.000 Kč, získáte poukázku v hodnotě 500 Kč na zboží dle vlastního výběru.

Tato poukázka má formu dárkového osobního šeku a dostanete ji doručenou na Vaše jméno. Hodnotu bonusu můžete uplatnit v průběhu půl roku od obdržení. Výběr zboží není nijak omezen, záleží zcela na Vás. Vybírat můžete z našeho hlavního katalogu dárkového a reklamního zboží v cenách bez DPH.

Váš bonus můžete samozřejmě použít libovolně, tzn. například i jako slevu na Vaši další objednávku, není možné ale žádat jako protihodnotu finanční částku.

Tento bonus chápeme jako osobní odměnu. Víme, že s objednáváním reklamních předmětů, a obecně i mnoha jiných produktů v reklamě, je spojena odpovědnost. Přijde nám proto fér, vyjádřit naší podporu a vděčnost konkrétní osobě, která na sebe tuto odpovědnost vezme.


tip_3.gifOdpovědnost


Naše starost o Vás nekončí s odesláním zakázky.

Při pravidelné spolupráci hlídáme důležité termíny za Vás. Budete tak dostatečně včas upozorněni na termíny výstav, veletrhů, firemních akcí a významných svátků, dostanete bulletin se slevovými akcemi, výprodeji, novinkami a zajímavými nabídkami.

Tím se minimalizuje riziko, že na některou pro Vás důležitou akci zůstanete bez podpory reklamních dárků.home.gif home_or.gif

aktuality

Rádi Vám poradíme

Hledáte reklamní předměty pro Vaši firmu? Potřebujete upřesnit nabídku, zpracovat kalkulaci nebo prostě jen poradit? go2.png
Kontaktujte nás

e-mail: info@proven.cz
infolinka: 377.455.755
24/7: 603.215.251

Katalog zdarma

ImageVýborné ceny. Objednejte si zdarma nový katalog pro sezónu 2017/2018.

Univerzálnost

Nenajdete-li zde požadované reklamní zboží, které jste našli jinde, obraťte se na nás s požadavkem. Dodáme vám ho za stejných nebo lepších podmínek než konkurence!

Reklamní textil

reklamni_textil.jpgvelkoobchod, trička, t-shirt, dámská trička, polokošile, tílka, košile, mikiny, bundy, vesty, čepice, fleece...

Reklamní textil
SLAZENGER, ADLER, SOL'S, STEDMAN, US BASIC, Mc FORSUM, CHILLI, BEST IN TOWN, QUALITY TEXTIL, FRUIT OF THE LOOM, X-FER...

reklamni-predmety

Reklamní předměty tak trochu jinak

ritter_pen_titulka.jpgNabízíme vám příležitost přizpůsobit si kuličkové pero zcela podle vašich představ! Staňte se výtvarníky a vytvořte si vlastní, originální, barevné kuličkové pero, které jsme vám potom schopni dodat včetně potisku. Chcete být jiní? S námi máte šanci...


Provozovatelem stránek je společnost proven.cz | reklamní předměty | reklama. Design a realizace (c) 2006 Medianet.