Parker, Waterman, Rotring a Lamy : značkové psací potřeby, VECTOR, FRONTIER, JOTTER, SONNET, REFLEX, INSIGNIA, EXPERT MATT, AUDACE, EXPERT URBAN, kuličková pera, plnící pera, rollery, tužky, dárkové s

reklamní předměty s potiskem on-line
komplexní reklamní služby od návrhu po realizaci • tvorba firemního designu

 heslo:   
| Registrace

e-shop

newsletter

Nechte se informovat o akcích, slevách a novinkách!
ochrana osobních údajů

handy_power_leto_09.jpg Handy Power - zdroj energie pro váš mobil stále po ruce!
specialni_usb_flash_disky.jpg Uzamkněte své soubory na USB flash disku s použitím otisku prstu!
uv_reklamni_predmety.jpg UV reklamní předměty - praktické dárky překvapí a udělají radost.

point.gif AKČNÍ NABÍDKY, AKCE go.png

informace

Často kladené dotazy


Připravili jsme odpovědi na otázky, které vás nejvíce zajímají...

Přečtěte si je prosím go.png

Reklamní USB flash disky

usb_flash_disk.jpg

Reklamní USB flash disky s potiskem a dárkovým balením.

Vstup na stránky go.png

link.jpg

S čím můžete počítat...


Několik důvodů, které vám pomohou s rozhodnutím, na koho se obrátit.

point.gif Správná cena

point.gif Univerzálnost

point.gif Vzorkový servis


link.jpg

Parker, Waterman, Rotring a Lamy

Parker, Waterman, Rotring a Lamy : značkové psací potřeby, VECTOR, FRONTIER, JOTTER, SONNET, REFLEX, INSIGNIA, EXPERT MATT, AUDACE, EXPERT URBAN, kuličková pera, plnící pera, rollery, tužky, dárkové sady

parker_waterman_rotring_lamy_1.jpg parker_waterman_rotring_lamy_2.jpg parker_waterman_rotring_lamy_2.jpg
parker_waterman_rotring_lamy_4.jpg parker_waterman_rotring_lamy_5.jpg parker_waterman_rotring_lamy_6.jpg
parker_waterman_rotring_lamy_7.jpg parker_waterman_rotring_lamy_8.jpg parker_waterman_rotring_lamy_9.jpg
parker_waterman_rotring_lamy_10.jpg parker_waterman_rotring_lamy_11.jpg parker_waterman_rotring_lamy_12.jpg
parker_waterman_rotring_lamy_13.jpg parker_waterman_rotring_lamy_14.jpg parker_waterman_rotring_lamy_15.jpg

tip_3.gifNavštivte náš e-shop:
tyto výrobky PARKER aktuálně najdete přímo v e-shopu

tip_3.gifNavštivte náš e-shop:
tyto výrobky WATERMAN aktuálně najdete přímo v e-shopu

Nabízíme kompletní sortiment značky PARKER a WATERMAN,
tedy i zboží, které není zařazeno do e-shopu!
goto.gif Pokud nenajdete hledané zboží, kontaktujte nás.


V naší nabídce například najdete:

  • FRONTIER Kuličkové pero značky PARKER. Baleno v dárkové krabičce.
  • VECTOR Roller značky PARKER. Doslova "evergreen" mezi značkovými psacími potřebami. Baleno v dárkové krabičce.
  • JOTTER Kuličkové pero značky PARKER. Baleno v dárkové krabičce.
  • FRONTIER STEEL Luxusní kuličkové pero značky PARKER. Dodáváno v luxusní dárkové krabičce.
  • SONNET STEEL Luxusní kuličkové pero značky PARKER. Baleno v dárkové krabičce. K dispozici je též mikrotužka a roller.
  • REFLEX Kuličkové pero značky PARKER. Baleno v dárkové krabičce.
  • EXPERT MATT Luxusní kuličkové pero značky WATERMAN. Baleno v dárkové krabičce. K dispozici je též roller a mikrotužka.
  • AUDACE Luxusní kuličkové pero značky WATERMAN, které potěší každou ženu. Baleno v dárkovém pouzdře a krabičce. K dispozici je též jako plnící pero.
  • EXPERT URBAN Luxusní pero značky WATERMAN s koženým pouzdrem. Baleno v dárkové krabičce. K dispozici je též v provedení s kuličkovým perem.

tip_3.gif

Zkopírujte hledaný výraz do vyhledávání pro nalezení dané položky. (zadávejte vždy jen název nebo popis)

Případně zadejte do vyhledávání "PARKER" nebo "WATERMAN" a nechte si vyhledat všechny výrobky této značky.


Pokud nenajdete hledané zboží, kontaktujte nás.
Nabízíme kompletní sortiment těchto značek - tzn. i zboží, které není zařazeno do e-shopu!

Historie značky Parker

Historie značky Parker začíná v osmdesátých letech devatenáctého století, kdy si chudý učitel telegrafie George Safford Parker přivydělával prodejem psacího náčiní svým studentům. Protože se za nabízené zboží cítil odpovědný, všechny špatně fungující kousky sám opravoval. Při této činnosti brzy došel k poznání, že by mohl vyrobit lepší produkt, a že když bude dobrý, lidé ho určitě koupí. První plnicí pero Parker bylo patentováno v roce 1889 a o pět let později již firma Parker Pen patřila mezi nejvýznamnější hráče na trhu s psacími potřebami.

Pera Parker byla používána mnoha známými a významnými osobnostmi. Například Giacomo Puccini s ním napsal operu La Bohème, A. C. Doyle jej používal při psaní povídek o Sherlocku Holmesovi. Pery Parker 51, která patřila generálu Dwightu D. Eisenhowerovi, byla 7. května 1945 podepsána konečná kapitulace Německa. V roce 1962 byla také firma Parker Pen vybrána jako výhradní dodavatel per a inkoustů do britské královské rodiny.

Historie značky Waterman

V roce 1883 přišel newyorský pojišťovací agent Lewis Edson Waterman o zakázku jen z toho důvodu, že jeho plnicí pero při podpisu udělalo na smlouvu kaňku, a než se vrátil s novou kopií, klient byl pryč. Zklamaný Waterman se zařekl, že tohle už se nesmí nikdy stát, a začal přemýšlet, jak samovolnému vytékání inkoustu z pera zabránit. O rok později si nechal patentovat zcela nový způsob plnění a za další čtyři roky vznikla firma The L. E. Waterman Company.

Kvalitu per Waterman si vyzkoušeli i mnohé významné osobnosti, například Charles Lindbergh s ním psal svůj deník během historického letu z New Yorku do Paříže v roce 1927. V tomtéž roce také výzkumný pracovník firmy Waterman, M. Perraud, vynalezl inkoustovou bombičku.

V současné době představuje značka Waterman více než 120letou tradici, v níž se snoubí neopakovatelný francouzský design a šarm proslulý zvláště unikátními lakovanými povrchy.

Historie značky Rotring

S myšlenkou vyvinout dokonalé pero, které bude psát rovnoměrně, nebude kapat ani špinit, přišel zakladatel Rotringu Wilhelm Riepe v roce 1928. V éře před kuličkovou tužkou to byl vskutku nesnadný úkol, ale podařilo se jej splnit díky speciální trubici, kterou Riepe navrhl místo do té doby běžně používaného hrotu inkoustového pera.

I v dalších letech přinášela značka Rotring na trh řadu inovací a technických vylepšení, jimiž se zvyšoval standard ručního psaní. V roce 1950 byl dále zdokonalen trubicovitý hrot a vzniklo tak první technické pero na světě.

Historie značky Lamy

Společnost Lamy je rodinnou firmou, která byla založena Josefem Lamym v roce 1930 v německém Heidelbergu. Samotná značka Lamy existuje od roku 1952 a hned od počátku prokázala svůj inovativní potenciál, když během jednoho roku na trh uvedla 27 různých řad plnicích per.

Dnes se Lamy řadí k předním výrobcům psacích potřeb v Německu a patří k největším světovým dodavatelům psacích potřeb. Pera Lamy jsou po celém světě známa osobitým moderním designem a špičkovou kvalitou. Píší s nimi na New Yorské burze, na konferencích v Tokiu nebo v přednáškových sálech Buenos Aires. Sortiment zahrnuje vysoce kvalitní psací potřeby ve všech cenových kategoriích, všechny typy psacích systémů včetně multifunkčních per a příslušenství. Ze široké škály modelů Lamy si ten nejvhodnější pro sebe vyberou všichni ti, kdo i v digitální éře ocení, že mohou ještě psát ručně kvalitními a reprezentativními nástroji.home.gif home_or.gif


Ideálním reklamním dárkem před koncem roku jsou už dlouhodobě kalendáře a diáře. Evergreenem mezi reklamními předměty jsou také levné propisky. Pokud chcete luxusní dárek, vsaďte na USB flash disky. Na všechny reklamní a dárkové předměty nabízíme kvalitní potisk. Doporučujeme kupovat značkové zboží . Zajímavá reklama je na webu plném vtipných videí a televizních spotů. Protože mezi naše klienty patří často e-shopy, registrujeme je do katalogu - přidejte i ten váš.

aktuality

Důležité

Ceny i nabídka v e-shopu se právě aktualizují, kalkulaci vám zašleme obratem.
Děkujeme za pochopení.

Rádi Vám poradíme

Hledáte reklamní předměty pro Vaši firmu? Potřebujete upřesnit nabídku, zpracovat kalkulaci nebo prostě jen poradit? go2.png
Kontaktujte nás

e-mail: info@proven.cz
infolinka: 377.455.755
24/7: 603.215.251

Katalog zdarma

ImageVýborné ceny. Objednejte si zdarma nový katalog pro sezónu 2018/2019.

Univerzálnost

Nenajdete-li zde požadované reklamní zboží, které jste našli jinde, obraťte se na nás s požadavkem. Dodáme vám ho za stejných nebo lepších podmínek než konkurence!

Reklamní textil

reklamni_textil.jpgvelkoobchod, trička, t-shirt, dámská trička, polokošile, tílka, košile, mikiny, bundy, vesty, čepice, fleece...

Reklamní textil
SLAZENGER, ADLER, SOL'S, STEDMAN, US BASIC, Mc FORSUM, CHILLI, BEST IN TOWN, QUALITY TEXTIL, FRUIT OF THE LOOM, X-FER...

reklamni-predmety

Reklamní předměty tak trochu jinak

ritter_pen_titulka.jpgNabízíme vám příležitost přizpůsobit si kuličkové pero zcela podle vašich představ! Staňte se výtvarníky a vytvořte si vlastní, originální, barevné kuličkové pero, které jsme vám potom schopni dodat včetně potisku. Chcete být jiní? S námi máte šanci...


Provozovatelem stránek je společnost proven.cz | reklamní předměty | reklama. Design a realizace (c) 2006 Medianet.