Reklamní předměty | reklamní potisk | reklama | proven.cz

reklamní předměty s potiskem on-line
komplexní reklamní služby od návrhu po realizaci • tvorba firemního designu

 heslo:   
| Registrace

e-shop

newsletter

Nechte se informovat o akcích, slevách a novinkách!
ochrana osobních údajů

handy_power_leto_09.jpg Handy Power - zdroj energie pro váš mobil stále po ruce!
specialni_usb_flash_disky.jpg Uzamkněte své soubory na USB flash disku s použitím otisku prstu!
uv_reklamni_predmety.jpg UV reklamní předměty - praktické dárky překvapí a udělají radost.

point.gif AKČNÍ NABÍDKY, AKCE go.png

informace

Často kladené dotazy


Připravili jsme odpovědi na otázky, které vás nejvíce zajímají...

Přečtěte si je prosím go.png

Reklamní USB flash disky

usb_flash_disk.jpg

Reklamní USB flash disky s potiskem a dárkovým balením.

Vstup na stránky go.png

link.jpg

S čím můžete počítat...


Několik důvodů, které vám pomohou s rozhodnutím, na koho se obrátit.

point.gif Správná cena

point.gif Univerzálnost

point.gif Vzorkový servis


link.jpg

Často kladené dotazy

Nevíte si s něčím rady a hledáte pomoc? Čtěte prosím:


Proč se liší ceny uvedené v katalogu od cen v e-shopu?

U některých položek v tištěném katalogu a v e-shopu se mohou lišit ceny, a to především v důsledku silných pohybů kurtu Kč/Euro, případně změnou obchodní politiky našich obchodních partnerů a dodavatelů. Ceny na webu jsou vždy aktualizované a mají přednost.


Je možné objednat menší množství předmětů než je uvedeno jako minimální?

Minimální množství není nutné dodržovat. 1)
(výjimku tvoří předměty, u kterých začíná kód číslem 12....)

Jde ale o doporučený počet a to z několika důvodů:

Především jde většinou o množství, kdy už je optimální cena za technologii (potisk). U většiny technologií je stanoven paušál do určitého počtu kusů a cena za 1 ks se potom s narůstajícím počtem snižuje. Právě uváděné minimální množství bývá hranicí, kdy už se technologie dostává na "správnou" cenu.

Minimální množství také mnohdy souvisí s balením výrobků. Tzn., že jde o počet, ve kterém jsou výrobky originálně baleny od výrobců, a riziko jejich poškození při další dopravě a manipulaci je pak sníženo na minimum. Stojí proto za zvážení, zda neobjednat např 96 ks, tj. 4 x 24 ks (je-li jako min. množství uvedono 24 ks) místo většinou požadovaných 100 ks. Zbývající 4 ks bude vždy nutné zabalit do neoriginálního obalu, nebo přibalit k ostatnímu zboží. Riziko případného poškození při další manipulaci se tím může zvýšit.

tip_2.gif 1) Důležité:
U zboží, jehož kód začíná 12.... dojde k navýšení ceny o 15% při nedodržení minimálného množství. U těchto výrobků je nutné dodržovat i min. počty i pro různé barvy, popř. pro jednotlivé velikosti u textilu.


Musí být dodrženo minimální množství i od jedné barvy, nebo se mohou barvy kombinovat?

Barvy můžete kombinovat libovolně, platí odpověď na předchozí otázku. To znamená, že výjimku tvoří zboží, jehož kód začíná číslem 12...... - u těchto předmětů platí minimální množství i pro jednotlivé barvy nebo velikosti textilu.


Jaká je přibližně dodací doba pro předměty s potiskem a jaké bez potisku?

U zboží s potiskem je termín dodání cca 4-5 týdnů, u zboží bez potisku cca 2 týdny.
více informací >> [termín dodání]


Jsou ceny uvedené v e-shopu (katalogu) včetně potisku?

Ceny jsou uváděné bez potisku. Pro cenu potisku je důležité znát počet kusů a počet barev tisku. Konkrétní cenu potisku pro dané zboží i tedy můžete najít v ceníku potisků, pod daným kódem technologie, který je uveden u každého zboží.


Jak se od sebe liší potisky rozdělené např. na TA1 - TA4 apod.?

Možné technologie potisku (např. tampoprint, sítotisk, transfer, výšivka, laser, ražba atd.) najdete vždy u daného konkrétního výrobku. Pro každou technologii existuje několik kódů a to v závisloti na složitosti potisku. Vyšší číslo kódu (např. TA1 x TA4) v sobě obvykle zahrnuje větší obtížnost potisku a tedy i vyšší cenu.


Je možné si od Vás odkoupit vzorek jednoho předmětu?

Vzorky zboží zasíláme na vyžádání na naše náklady. V případě, že máme předměty ve vzorkovně, dostanete vzorky do 3 dnů; pokud nejsou k dispozici, je termín dodání cca 14 dnů. Jednotlivé předměty je možné objednat pouze v případě, kdy je hodnota objednávky vyšší ne 3.000 Kč bez DPH, viz naše Všeobecné obchodní podmínky.
více informací >> [vzorkový servis]


V jakém formátu mám dodat podklady pro potisk?

Je možné odpovědět, že formát může být libovolný. V krajním případě stačí např. okopírovaný motiv, který požadujete. Grafik podklady zpracuje a upraví do podoby použitelné pro zhotovení tiskové předlohy. Přestože máme jednu z nejnižších cen grafických prací (400,- Kč/hod.), je zbytečné, aby byla prováděna práce, která není nutná. Téměř každá firma má již dnes k dispozici logotypy v elektronické podobě ve vektorech, nejčastěji ve formátech Corel DRAW (cdr), Adobe Illustrator (ai) popř. eps nebo PDF. Důležité je, aby použitá písma (fonty) byly převedeny do křivek, jinak by mohlo dojít k náhradě nesprávným písmem, a barvy tisku byly určeny v systému PANTONE. Přesto není důvod k obavám. Veškerou grafiku usazenou v měřítku na jednotlivých předmětech obdržíte před tiskem k písemnému schválení - korektuře.
více informací >> [podklady pro potisk]


Proč nemám při prohlížení předmětů možnost objednávat?!

Aby bylo možné objednávat v e-shopu, musíte se nejdříve registrovat. Potom vstoupíte do e-shopu a u jednotlivých předmětů se zobrazí volba OBJEDNAT. Registrujete se jen jednou, při opakovaných nákupech se pouze přihlásíte.
více informací >> [jak objednávat]


Jak mám při objednávání poznat dostupné barvy zboží?

Barvy jsou v současné době určeny kódy. Tato logika vychází z tištěné podoby katalogu, kde jsou na titulní straně kódy rozepsány. Protože u některých druhů zboží je barev opravdu mnoho (např. u textilu řádově i desítky), byla tato forma zvolena kromě jiného i z důvodu úspory místa. U každého zboží si ale můžete otevřít tabulku barev a podle kódu zboží se podívat, ve kterých barevných kombinacích je zboží dostupné. Navíc máte možnost u předmětů v galerii obrázků vidět obrázky zboží ve všech dostupných barvách. Stačí kliknout na náhledový obrázek u daného předmětu a zobrazí se vám všechny dostupné barvy i pohledy na zboží.


Proč nemám při objednávce zboží s potiskem možnost volby ze všech technologií?

U každého předmětu jsou ve skupině tisku uvedeny pouze ty technologie, které jsou pro daný předmět možné. Takže nemáte např. u kuličkových tužek v nabídce výšivku nebo ražbu z toho důvodu, že tyto technologie není možné realizovat.


Na vašem potvrzení zakázky je termín dodání uveden v týdnech a ne ve dnech. Není možné to více upřesnit?

Termín dodání je takto vymezen z toho důvodu, že většina zboží se dováží a může dojít ke zpoždění. Navíc určitou rezervu potřebují i technologie, protože realizace Vaší zakázky je závislá i na zdárném průběhu zakázek předchozích. Kapacita na technologiích je daná, urychlit nebo navýšit ji lze jen omezeně.
více informací >> [opožděný termín dodání]


Měla jsem objednáno 3.000 propisek, přišlo mi jich o 11 ks méně. Proč?

To je možné, pokud jste jich měla 2.989 ks psáno na dodacím listu a na faktuře. Může k tomu dojít z toho důvodu, že při tisku kontrolujeme kvalitu předmětů a případné vadné kusy vyřazujeme. Pokud máme k dispozici náhradu, zboží samozřejmě doplníme na požadovaný počet kusů. Výjimečně se také může stát, že k poškození zboží dojde při výrobě (vadný nebo nekvalitní potisk), i takové zboží vyřazujeme.
více informací >> [všeobecné obchodní podmínky]


Jakým způsobem mohu objednat zboží, které ve vašem shopu není? Mám na mysli vaši nabídku, že u vás mohu objednávat i zboží od jiných dodavatelů.

Ano, takovou nabídku pro všechny naše klienty máme, a je svým způsobem opravdu mimořádná. Pokud jste na našich stránkách nenašel(a) konkrétní výrobek, o kterém víte, že ho v nabídce má naše konkurence, obraťte se na nás s požadavkem na jeho dodání. Pokud nám zároveň sdělíte z jaké nabídky jste si vybral(a), garantujeme Vám dodání za stejnou nebo nižší cenu! Jak je to možné? Především v e-shopu nemáme uvedeny všechny předměty, které můžeme dodat. Pokud by se přesto stalo, že ani tak Vámi požadovaný výrobek nemáme, koupíme ho pro Vás u konkurence. Vaše cena se tím nemění.
více informací >> [univerzálnost]


Co mám dělat, pokud hledám nějaké zboží, které ve vaší nabídce na internetu není?

Tato otázka možná tak trochu souvisí z předchozí. Je důležité si uvědomit, že na internetu nemáme uvedenou naší celkovou nabídku. Ta je velmi rozsáhlá a do e-shopu se snažíme umístit zboží, které je nejatraktivnější.


Kdy dostanu dárkový bonus za objednávku zboží?

Osobní dárkový šek podle hodnoty objednávky obdržíte ihned po realizaci zakázky. Zasíláme ho poštou na Vaše jméno.
více informací >> [bonusový systém]


Mohu místo bonusu dostat peníze?

To bohužel možné není. Dárkové šeky v dané hodnotě je možné uplatnit jako slevu na případnou další objednávku, ale především je možné se za ně odměnit, a vybrat si z naší nabídky zboží v odpovídající ceně bez DPH zdarma.
více informací >> [bonusový systém]Váš příspěvek/dotaz goto.gifhome.gif home_or.gif

aktuality

Důležité

Ceny i nabídka v e-shopu se právě aktualizují, kalkulaci vám zašleme obratem.
Děkujeme za pochopení.

Rádi Vám poradíme

Hledáte reklamní předměty pro Vaši firmu? Potřebujete upřesnit nabídku, zpracovat kalkulaci nebo prostě jen poradit? go2.png
Kontaktujte nás

e-mail: info@proven.cz
infolinka: 377.455.755
24/7: 603.215.251

Katalog zdarma

ImageVýborné ceny. Objednejte si zdarma nový katalog pro sezónu 2018/2019.

Univerzálnost

Nenajdete-li zde požadované reklamní zboží, které jste našli jinde, obraťte se na nás s požadavkem. Dodáme vám ho za stejných nebo lepších podmínek než konkurence!

Reklamní textil

reklamni_textil.jpgvelkoobchod, trička, t-shirt, dámská trička, polokošile, tílka, košile, mikiny, bundy, vesty, čepice, fleece...

Reklamní textil
SLAZENGER, ADLER, SOL'S, STEDMAN, US BASIC, Mc FORSUM, CHILLI, BEST IN TOWN, QUALITY TEXTIL, FRUIT OF THE LOOM, X-FER...

reklamni-predmety

Reklamní předměty tak trochu jinak

ritter_pen_titulka.jpgNabízíme vám příležitost přizpůsobit si kuličkové pero zcela podle vašich představ! Staňte se výtvarníky a vytvořte si vlastní, originální, barevné kuličkové pero, které jsme vám potom schopni dodat včetně potisku. Chcete být jiní? S námi máte šanci...


Provozovatelem stránek je společnost proven.cz | reklamní předměty | reklama. Design a realizace (c) 2006 Medianet.