Reklamní předměty | reklamní potisk | reklama | proven.cz

reklamní předměty s potiskem on-line
komplexní reklamní služby od návrhu po realizaci • tvorba firemního designu

 heslo:   
| Registrace

e-shop

newsletter

Nechte se informovat o akcích, slevách a novinkách!
ochrana osobních údajů

handy_power_leto_09.jpg Handy Power - zdroj energie pro váš mobil stále po ruce!
specialni_usb_flash_disky.jpg Uzamkněte své soubory na USB flash disku s použitím otisku prstu!
uv_reklamni_predmety.jpg UV reklamní předměty - praktické dárky překvapí a udělají radost.

point.gif AKČNÍ NABÍDKY, AKCE go.png

informace

Často kladené dotazy


Připravili jsme odpovědi na otázky, které vás nejvíce zajímají...

Přečtěte si je prosím go.png

Reklamní USB flash disky

usb_flash_disk.jpg

Reklamní USB flash disky s potiskem a dárkovým balením.

Vstup na stránky go.png

link.jpg

S čím můžete počítat...


Několik důvodů, které vám pomohou s rozhodnutím, na koho se obrátit.

point.gif Správná cena

point.gif Univerzálnost

point.gif Vzorkový servis


link.jpg

Termín dodání

Při objednání reklamních předmětů bývá termín dodání mnohdy nejcitlivějším bodem. Důvodů je několik. Především jde o požadavek ze strany klienta, protože reklamní předměty jsou většinou určeny na konkrétní účel, konkrétní akci. A ta má svůj termín. Přitom termín pro zboží s potiskem je poměrně dlouhý - cca 5 týdnů, a tak pro zboží potřebné k prvnímu září je termín objednávky polovina července.

To může být problém. Ne vždy je uklienta o nákupu reklamních předmětů s takovým předstihem rozhodnuto. 4-5 týdnů je standardní termín dodání předmětů s potiskem za předpokladu, že je zboží k dispozici, a technologie mají průměrnou vytíženost.

V exponovaném období na konci roku, spojeném s dárky pro zaměstatnce a obchodní partnery, jsou technologie vytížené na maximum a každé zdržení s jednotlivou zakázkou se potom promítne i do zakázek dalších, přesto je právě v tomto období požadavek a tlak na krátké dodací termíny největší.

Pro předměty bez potisku platí dodací termín cca 2 týdny. Mnoho druhů zboží se dováží na základě konkrétní objednávky.

Výše uvedené termíny jsou pouze orientační. Ke všem zakázkám přistupujeme individuálně, a to především z hlediska termínu dodání. V případě požadavku na krátší termín dodání než je obvyklé, se dá mnohdy zajistit adekvátní náhrada ze zboží drženého skladem, minimalizovat doba ztrávená na technologiích, nebo pro objemnější zakázky zajistit individuální doprava i mimo standardní dovoz. V některých případech se může stát, že budeme vyžadovat příplatek za expresní provedení zakázky, vždy je to ale otázka momentální situace ve výrobě a konkrétního požadavku.

Nejjednoduší cestou jak se vyhnout starostem a stresům s nereálnými termíny dodání, je reklamní předměty plánovat. Mnoho příležitostí je možné predikovat a opakují se každoročně (výstavy, veletrhy, Vánoce, výročí firmy atd.), v ostatních případech doporučujeme se informovat na konkrétní situaci na technologiích. Rádi Vám poradíme s konkrétním výběrem zboží tak, aby mohl být termín dodání co nejkratší. Pro naše stálé klienty nabízíme možnost rezervace termínu pro výrobu.

aktuality

Rádi Vám poradíme

Hledáte reklamní předměty pro Vaši firmu? Potřebujete upřesnit nabídku, zpracovat kalkulaci nebo prostě jen poradit? go2.png
Kontaktujte nás

e-mail: info@proven.cz
infolinka: 377.455.755
24/7: 603.215.251

Katalog zdarma

ImageVýborné ceny. Objednejte si zdarma nový katalog pro sezónu 2017/2018.

Univerzálnost

Nenajdete-li zde požadované reklamní zboží, které jste našli jinde, obraťte se na nás s požadavkem. Dodáme vám ho za stejných nebo lepších podmínek než konkurence!

Reklamní textil

reklamni_textil.jpgvelkoobchod, trička, t-shirt, dámská trička, polokošile, tílka, košile, mikiny, bundy, vesty, čepice, fleece...

Reklamní textil
SLAZENGER, ADLER, SOL'S, STEDMAN, US BASIC, Mc FORSUM, CHILLI, BEST IN TOWN, QUALITY TEXTIL, FRUIT OF THE LOOM, X-FER...

reklamni-predmety

Reklamní předměty tak trochu jinak

ritter_pen_titulka.jpgNabízíme vám příležitost přizpůsobit si kuličkové pero zcela podle vašich představ! Staňte se výtvarníky a vytvořte si vlastní, originální, barevné kuličkové pero, které jsme vám potom schopni dodat včetně potisku. Chcete být jiní? S námi máte šanci...


Provozovatelem stránek je společnost proven.cz | reklamní předměty | reklama. Design a realizace (c) 2006 Medianet.