Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Dalším používáním stránek s tím souhlasíte. více informací

Potisk reklamních předmětů

Reklamní potisk je standardní součást nabízených služeb každého dodavatele reklamních předmětů. Zboží, které nabízíme, bylo vybráno právě pro reklamní účely, a každý jednotlivý předmět je možné dodat s vaším logem nebo jiným motivem.


Kolik stojí potisk a jaké jsou možnosti?

U každého předmětu najdete  informace o možných technologiích potisku. U některých předmětů můžete vybírat z více technologií (např. na tričko je možný tisk i výšivka). Cena za potisk je dána právě výběrem konkrétní technologie, počtem barev tisku a počtem kusů pro potisk. U některých technologí hraje roli i velikost potisku (textil, tašky apod.).


Proč není cena za technologie uvedená přímo u jednotlivých předmětů?

Jedním z důvodů je právě více možných technologií pro jeden výrobek a různé velikosti pro potisk. Dalším důvodem je zvolení nevhodné technologie pro realizaci daného motivu tisku. Především u objemnějších zakázek hraje roli i přesná podoba motivu. Kompletní cenu včetně ceny technologie dostanete vyčíslenou v kalkulaci, kterou zasíláme po ověření požadovaného potisku.


Poptávka ceny potisku v e-shopu

Když zvolíte "Chci zboží s potiskem" změní se objednávka automaticky na poptávku, kdy definujete svoji představu potisku, pošlete nám podklady pro potisk, a na základě toho vám přijde kalkulovaná cena. Během zpracování zakázky / poptávky můžete být kontaktováni za účelem upřesnění požadadovaného potisku popř. doplnění podkladů pro potisk. Cílem vždy je navrhnout optimální technologii pro daný typ zboží a motiv tisku.