Reklamní předměty | reklamní potisk | reklama | proven.cz

reklamní předměty s potiskem on-line
komplexní reklamní služby od návrhu po realizaci • tvorba firemního designu

 heslo:   
| Registrace

e-shop

newsletter

Nechte se informovat o akcích, slevách a novinkách!
ochrana osobních údajů

handy_power_leto_09.jpg Handy Power - zdroj energie pro váš mobil stále po ruce!
specialni_usb_flash_disky.jpg Uzamkněte své soubory na USB flash disku s použitím otisku prstu!
uv_reklamni_predmety.jpg UV reklamní předměty - praktické dárky překvapí a udělají radost.

point.gif AKČNÍ NABÍDKY, AKCE go.png

informace

Často kladené dotazy


Připravili jsme odpovědi na otázky, které vás nejvíce zajímají...

Přečtěte si je prosím go.png

Reklamní USB flash disky

usb_flash_disk.jpg

Reklamní USB flash disky s potiskem a dárkovým balením.

Vstup na stránky go.png

link.jpg

S čím můžete počítat...


Několik důvodů, které vám pomohou s rozhodnutím, na koho se obrátit.

point.gif Správná cena

point.gif Univerzálnost

point.gif Vzorkový servis


link.jpg

Supermodels 2008 - exkluzivní kalendář

Unikátní kalendář pro charitativní nadaci Petry Němcové, která pomáhá dětem v nouzi.

Kalendář, který vrací naději do dětských srdcí, přináší známá jména a krásné tváře nejúspěšnějších českých supermodelek: Petra Němcová, Veronica Vařeková, Paulina Pořízková, Tereza Maxová, Daniela Peštová, Ivanka Trump, Helena Houdová, Alena Šeredová, Linda Vojtová, Karolína Bosáková, Veronika Luzarová, Lucia Kopáčiková.

cover.jpgFormát: 380 x 520 mm
Kalendárium: neutrální měsíční
Rozsah: obálka + 14 listů
Cena: 840,00 Kč
cena bez DPH

objednat.gif

min. objednávka 5 ksČESKÉ SUPERMODELKY V KALENDÁŘI SUPERMODELS 2008

komplet2.jpg

Kalendář nafotil Gilles Bensimon, jeden z celosvětově nejuznávanějších fotografů dneška. Hlavním inspiračním zdrojem pro výtvarnou koncepci kalendáře se stalo období secese a tvorba Alfonse Muchy.

c1.jpg c2.jpg c3.jpg
Náhledová stránka se všemi listy kalendáře ve formátu *.pdf

Tento exkluzivní kalendář je ve svém prémiovém vydání k dispozici výjimečně i ve vybraných knihkupectvích nebo si jej můžete objednat u nás.
Výtěžek z prodeje kalendářů bude použit na podporu charitativních aktivit nadace Petry Němcové Happy Hearts Fund, jejímž posláním je pomáhat potřebným dětem, které se ocitly v těžké životní situaci následkem přírodních, ekonomických či jiných pohrom. Nadace se snaží dětem poskytovat především účinnou okamžitou pomoc, ale zaměřuje se i na projekty dlouhodobějšího charakteru.

Video z přípravy kalendáře ve formátu *.mpg (1)
dovoluji si Vás oslovit nejen jménem svým, ale také jménem ostatních českých krásek. České supermodelky nejsou známy po celém světě pouze pro svoji krásu. Obecně se ví, že jsou rovněž ochotny pomáhat všude tam, kde se to jeví potřebné a žádoucí. Velmi si ceníme Vaší ochoty přispívat na naše charitativní aktivity. Proto jsme došly k závěru, že nadešel čas k vytvoření projektu, kterým oceníme Vaši podporu. Tímto projektem je Kalendář českých supermodelek 2008.
Velmi Vám všem děkujeme za podporu při šíření pomoci a lásky, a to i prostřednictvím nadace Happy Hearts.
S láskou
Petra Němcová"
Nadace Happy Hearts Fund

Nadaci s charitativním zaměřením Happy Hearts Fund (HHF) založila česká supermodelka Petra Němcová poté, co takřka zázrakem přežila smrtící běsnění vln tsunami, které postihlo jihovýchodní Asii v roce 2004, a které tam usmrtilo na 300 000 lidí. Posláním nadace je pomáhat potřebným dětem, které se ocitly v těžké životní situaci následkem přírodních, ekonomických či jiných pohrom. HHF aktivně spolupracuje s dárci, charitativními organizacemi a nadacemi, které si vytkly za cíl poskytovat okamžitou a účinnou pomoc, ovšem zaměřuje se i na projekty dlouhodobějšího charakteru.
Za dobu své existence se HHF podařilo získat přibližně 2 600 000 USD. Část z těchto prostředků byla již v roce 2005 rozdělena na konkrétní projekty v Thajsku, Indonésii a na Srí Lance prostřednictvím fondu Give2Asia. Lidé z HHF si jsou plně vědomi také toho, že obnova normálního života v Asii poničené tsunami musí jít ruku v ruce s emocionální podporou.
Podrobnější informace naleznete na webových stránkách: www.happyheartsfund.org

PARTICIPUJÍCÍ CELEBRITY:
letter.jpg

Petra Němcová - modelingové úspěchy supermodelky: titulky Sport Illustrated, Depeche Mode, Cosmopolitan, Glamour, Vogue atd., kampaně: Panthene, Victoria's Secret. Po přežití Tsunami v Thajsku v prosinci 2004 založila v roce 2005 nadaci Happy hearts fund, která pomáhá dětem postiženým přírodními katastrofami po celém světě.
Tereza Maxová - modelingové úspěchy supermodelky: titulky Glamour, Vogue, Elle, Cosmopolitan, Marie Claire, Officiel atd. V roce 1997 založila úspěšnou nadaci Terezy Maxové s cílem všestranné podpory a pomoci opuštěným dětem.
Veronica Vařeková - modelingové úspěchy supermodelky: titulky Sport Illustrated, Vogue, Cosmopolitan, Elle, Harpers Bazaar atd., stala se tváří kosmetické značky Nivea, Escada parfum, a další. Veronica je patronkou Sdruženého zařízení pro péči o dítě v Olomouci.
Daniela Peštová - modelingové úspěchy supermodelky: Sport Illustrated, Victoria Secret, Cosmopolitan, Marie Claire, Glamour, ELLE, L´Oréal atd. úspěšně podporuje nadaci Leontinka, která pomáhá zrakově postiženým dětem.
Ivanka Trump - dcera Ivany a Donalda Trump amerického milionáře, v minulosti se úspěšně věnovala modelingu. Momentálně se úspěšně věnuje byznysu po boku svého otce. Podporuje mnoho charitativních organizací.
Paulina Pořízková - první česká supermodelka, modelingové úspěchy: titulky Cosmopolitan, Harper's Bazaar, Glamour, Vogue, Playboy, Sport Illustrated stala se tváří kosmetické značky Estée Lauder. Angažuje se v různých charitativních organizacích.
Alena Šeredová - je velkou mediální hvězdou v Itálii. Po úspěšné modelingové kariéře se začala plně věnovat moderování pro italskou televizi. Pomoc této supermodelky směřuje k seniorům.
Linda Vojtová - modelingové úspěchy supermodelky: kampaně pro značky Palmers, Armani, La Perla, Max Mara nebo Diesel, titulky Vogue, Elle a další. V nedávné době začala podporovat nadaci Konto bariéry, které se stala tváří.
Helena Houdová - Miss ČR, která se propracovala jako modelka na mezinárodní úroveň, má vlastní nadaci Slunečnice/Sunflower, která pomáhá dětem.
Karolína Bosáková - úspěšně pracovala na poli mezinárodního modelingu pro značky jako Channel, Georgio Armani, Nina Ricci, Givenchy, Alexander MCQueen a další. Před 9ti lety spoluzaložila agenturu Unique one a stala se její kreativní ředitelkou. Poslední 2 roky se naplno angažuje v charitativních aktivitách Petry Němcové a Happy hearts fund.
Veronika Luzarová - patří mezi úspěšně pracující modelky dneška. Pracuje pro módní značky jako Giorgio Armani, L´Oreal, Palmers, Schwarzkopf, Magazines Cosmopolitan, Elle a další.
Lucia Kopáčiková - patří mezi úspěšně pracující modelky dneška. Magazíny Elle, Marianne, Yellow, klienti Chanel, Triumph, Quelle, a další.
Fotograf Gilles Bensimon
Autorem všech fotografií pro kalendář je Gilles Bensimon, jeden z nejznámějších módních fotografů současnosti. Světové topmodelky a celebrity si tohoto fotografického génia velmi oblíbily - uveďme například úzkou spolupráci s Madonnou nebo s Heidi Klum. Gilles Bensimon patří dnes mezi nejpublikovanější fotografy.

Záštitu nad tímto projektem převzal primátor hlavního města Prahy Pavel Bém.

JAK SE KE KALENDÁŘI VYJÁDŘILY SAMOTNÉ MODELKY?
Helena Houdová - "Tento kalendář je fantastický charitativní projekt plný české krásy. Všichni můžeme pomocí malých činů udělat mnoho."
Ivanka Trump - "Myslím si, že pomáhat ostatním je to nejmenší co můžeme ve svém životě udělat. Především pomoc namířená k dětem je velice důležitá, protože děti jsou naše budoucnost."
Tereza Maxová - "Pro mě je velmi normální dávat zpátky, zvláště pokud má člověk v životě takové štěstí jaké jsem měla já. Zkuste pomoci, čehož je vždy třeba, a možná vás to udělá šťastnými. Buďte trendy a pomáhejte."
Petra Němcová - "Přítomnost je ten největší dar v životě. Někdy bohužel pozapomeneme jaké máme v životě štěstí. Děkuji z celého srdce za to, že díky Vaší podpoře můžeme společně vrátit naději do srdcí dětí, kterým pomáháme."
Daniela Peštová - "Tento kalendář je báječný projekt, který pomůže dětem. Pokud si ho koupíte rozhodně neuděláte chybu. Budete mít možnost dívat se na krásné fotky po celý rok a zároveň pomůžete dětem. Děkujeme Vám."
Paulina Pořízková - "V tomto kalendáři nenajdete jen úžasné Češky, ale zjistíte také jaký je den a měsíc. Není to praktické?:-). Petra je anděl a anděle je třeba podporovat."
Karolína Bosáková - "Pokud máme možnost v životě pomoci ostatním, je to ta nejlepší věc, kterou můžeme udělat. Můj sen je, aby každé dítě na světě mělo možnost mít tak krásné dětství jako já. Ze srdce děkuji za Vaši podporu k dosažení mého snu."
Alena Šeredová - "Je pro mě velká čest, že mě Petra oslovila ke spolupráci na tomto projektu. Necítím se jako supermodelka, moje práce je jiná, ale jsem velmi ráda, že můžu tento krásný projekt podpořit a pomoci především v Itálii."
Linda Vojtová - "Pokud budou všichni pomáhat těm co pomoc potřebují, svět se stane daleko krásnějším světem pro nás všechny. Podpořte nás, prosím"
Gilles Bensimon - "Z Prahy jsem toho moc neviděl, ale jsem tu rád. Určitě se sem vrátím. Mluvit o kráse českých žen je stejné jako mluvit o kvalitě francouzského vína. Češky jsou bezpochyby jedny z nejkrásnějších žen světa. Jsem rád, že jsem mohl podpořit tento projekt a pomoci dobré věci."HOME

aktuality

Rádi Vám poradíme

Hledáte reklamní předměty pro Vaši firmu? Potřebujete upřesnit nabídku, zpracovat kalkulaci nebo prostě jen poradit? go2.png
Kontaktujte nás

e-mail: info@proven.cz
infolinka: 377.455.755
24/7: 603.215.251

Katalog zdarma

ImageVýborné ceny. Objednejte si zdarma nový katalog pro sezónu 2017/2018.

Univerzálnost

Nenajdete-li zde požadované reklamní zboží, které jste našli jinde, obraťte se na nás s požadavkem. Dodáme vám ho za stejných nebo lepších podmínek než konkurence!

Reklamní textil

reklamni_textil.jpgvelkoobchod, trička, t-shirt, dámská trička, polokošile, tílka, košile, mikiny, bundy, vesty, čepice, fleece...

Reklamní textil
SLAZENGER, ADLER, SOL'S, STEDMAN, US BASIC, Mc FORSUM, CHILLI, BEST IN TOWN, QUALITY TEXTIL, FRUIT OF THE LOOM, X-FER...

reklamni-predmety

Reklamní předměty tak trochu jinak

ritter_pen_titulka.jpgNabízíme vám příležitost přizpůsobit si kuličkové pero zcela podle vašich představ! Staňte se výtvarníky a vytvořte si vlastní, originální, barevné kuličkové pero, které jsme vám potom schopni dodat včetně potisku. Chcete být jiní? S námi máte šanci...


Provozovatelem stránek je společnost proven.cz | reklamní předměty | reklama. Design a realizace (c) 2006 Medianet.