Jak objednávat

Výběr

1. E-shop: nejefektivnější a nejrychlejší způsob. Vybíráte z aktualizované nabídky, vidíte celkovou cenu objednávky (bez potisku) a u zboží je k dispozici více náhledů než v katalogu. V neposlední řadě šetří Váš čas s vypisováním jednotlivých položek a popisu zboží.

2. Katalog: standardní a stále oblíbená možnost. Výhody tištěné nabídky hned tak něco nepřekoná, možnost vidět a porovnávat jednotlivé předměty na stránkách vedle sebe má svoji váhu. Katalog zasíláme zdarma.

3. Poptávka: žádný problém. Pošlete svou poptávku a vybírejte na základě předložené kalkulace.
 

Objednávka / Poptávka

Při výběru zboží v e-shopu nezapomeňte prosím na volbu "Chci zboží s potiskem", která Vám nabídne možné technologie. Pro zakázky s potiskem se objednávka automaticky změní na poptávku. V dalších krocích poptávky nahrajete na server požadovaná data pro potisk. Je možné nahrát i několik různých souborů např. pro každý předmět jiný motiv potisku. Po zpracování zakázky a ověření možností požadovaného potisku Vám přijde kalkulace i s cenami potisku k potvrzení.

Pokud listujete naším katalogem, i potom je možné uskutečnit objednávku nebo poptávku v e-shopu. Jednotlivé zboží si můžete na základě katalogového čísla nechat vyhledat a jednoduše vložit do nákupního košíku. Ušetříte tak čas s vypisováním objednávky, kterou je jinak samozřejmě možné zaslat mailem nebo domluvit i telefonicky. V e-shopu také najdete aktualizované ceny, které se mohou lišit od cen v katalogu, a slevy na zboží.

Co by měla objednávka obsahovat?

  • název zboží včetně kódu zboží
  • požadovanou barvu zboží
  • u textilu požadované velikosti
  • počet kusů
  • zvolenou technologii potisku (pokud je u zboží možnost volby z více technologií)
  • počet barev tisku pro jednotlivé předměty
  • motiv potisku = podklady pro tisk, včetně specifikace barev potisku v systému PANTONE (tisk přímými barvami)


Potvrzení objednávky

Každou objednávku, ať už je způsob objednání jakýkoliv, písemně potvrzujeme e-mailem v dokumentu nazvaném "Potvrzení zakázky". Na zakázkovém listě dostanete vypsané kompletní ceny včetně technologií, tiskových příprav a také termín dodání.
 

Korektura zakázky

Velmi důležitý krok zasluhující si plnou pozornost. Přibližná vizualizaci dodaných tiskových podkladů na jednotlivé předměty. Máte možnost vidět logo - motiv tisku - umístěné na vybraném zboží a před tiskem zakázky se k němu závazně vyjádřit. Žádná zakázka s potiskem není realizována bez schválení korektury zakázky klientem. V tomto kroku máte možnost upravit případně změnit motiv potisku, jeho umístění, velikost, barvy atd.
 

Realizace

V tento moment je zakázka připravena k realizaci. Berte prosím v úvahu, že zaslaná vizualizace (korektura potisku) je vždy jen přibližná. Pro různé technologie může docházet ke zkreslení v podání barev, případně je technologie závislá na podkladovém materiálu (laser, ražba). Někdy může dojít k "posunu" barev pouze v subjektivním vnímání (kontrastem podkladové a tiskové barvy - např. modrý tsik na červeném podkladu), jindy jde o technologickou nezbytnost (např. obtisk a jeho vypálení). Požadujete-li naprosto přesný odstín barev po tisku, je možné si nechat před tiskem zakázky zhotovit vzorek.

Doprava

Zboží zasíláme přepravní službou PPL. O odeslání zboží jste informováni e-mailem den předem. Zboží je také možné si vyzvednout osobně na adrese Houškova 4, Plzeň.
 

Způsob platby

Pro objednávky "bez historie" požadujeme platbu hotově při převzetí zboží (dobírka), případně zálohovou fakturu. Na přímou žádost objednávajícího můžeme místo dobírky vystavit i proforma fakturu se splatností před dodáním zakázky.

Standardním způsobem platby pro stálé klienty je faktura.